Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Fazekas Mihály...

A debreceni Fazekas Mihály Gimnáziumról lenne pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

Nyolcadikos vagyok és szeretném eldönteni, hogy hova menjek középiskolába. A Fazekason gondolkozok. Arra kérlek titeket, hogy ami eszetekbe jut róla írjátok le. Jót is, rosszat is.Saját tapasztalatot, baráttól hallottakat. Mindent. Plusz, ha tudtok valamit a matek-fizika szakról, azt is. Milyen a közösség? Nagyon sokat kell tanulni (matek-fizika) vagy elviselhető?

14/L :)



2016. okt. 16. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Szia :) Én a Fazekast jelölöm be elsőnek. A második legjobb és szinte csak kitűnőket vesznek fel. Ha oda akarsz menni hajráá
2016. okt. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Melyik a legerősebb?
2016. nov. 1. 11:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Te Judit vagy? Xdd
2016. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem, nem Judit vagyok. xd
2016. nov. 1. 21:11
 5/10 dq ***** válasza:
Viszont könnyen megeshet hogy lesz egy Judit nevû osztálytársad :P
2016. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát...legyen XD
2016. nov. 1. 21:28
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]


1.Kossuth

2.Fazekas

3.Ady

4. Tóth Árpád



A többi nagyon gyenge :)


A Juditos vagyok :D

2016. nov. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod Juditos :D :)
2016. nov. 2. 22:39
 9/10 anonim válasza:
Szia! Az biztos, hogy nagyon sokat kell tanulni, mert nagyon magas a szint, de mindenképpen megéri. Nagyon jó tanárok vannak és még jobb közösség. Én mat-fizen vagyok. Ha bármi kérdésed van, akkor írj üzit! :)
2016. nov. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
En is fazekasos vagyok, es en azt szeretem nagyon, hogy nagyon jo az osztalyunk, es a tanulok huzzak egymast a tanulasba, motivaljak. Legalabbis nekem ez az egyik legfontosabb tenyezo.
2017. jan. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!