Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Üdvözlet! Kérdeznék a Trefort...

Elmoka kérdése:

Üdvözlet! Kérdeznék a Trefort Szakközépről - (Kispest, XIX. )? Diákok és szülők véleményére is kíváncsi lennék. (Nem az Elte gyakorló gimijére gondolok) Mennyire erős, (vagy gyenge), milyen a hangulat. Az informatikai szak + nyelvi képzés színvonala?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 12:27
 1/3 AceHardlightHUN válasza:

Sziaaaa! Most vagyok ott 9.es sima infón, a tanárok normálisak (kevés aki nem) szigor be van tartatva, de emellet laza is. A nagyobbak nem szívódnak, nem szólhatnak csak a gólyatáborban de ott sem nagyon, értem én itt hogy nem használ még 220al. Nekem tetszik, közel vam a piac, oda szoktunk néha kijárni pizzázni, gyrosozni.

Nekem tetszik, remélem nem késtem a válasszal

2016. nov. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mennyire nehéz bekerülni ide? (Vitt pontok, felvételi eredmény) Mennyi kellett hozzá? Szimpatikus az iskola amúgy. Angolos kéttannyelvű érdekelne. :) Köszi!
2016. nov. 23. 12:44
 3/3 AceHardlightHUN válasza:
Nyelvisbe 4.0 átlag felett, sima infóra 3.5 tel vesznek fel minimum
2017. jan. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!