Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pszichológus írhat olyat egy...

Pszichológus írhat olyat egy ellátási lapra, ami egy adott tantárgyból úgymond "kedvezményre" jogosít?

Figyelt kérdés
Igazgató nem engedélyezi, hogy átmenjek gyengébb nyelvi csoportba. Esetleg ha pszichológus megállapítja, hogy mennyire megterhel ez engem lelkileg, akkor van esély rá, hogy enged a diri? Mit gondoltok erről?
2016. okt. 21. 21:34
 1/5 anonim válasza:
34%
Nem fogsz ilyet kapni. Nem tudom hogy terhelhet meg "lelkileg", de más sem kapott, pedig papirjuk volt dipszkepsziarol (elnézést, nem tudom hogy betuzik) és memória zavarra. Olcsó kifogásnak hangzik. Az hogy hülye vagy és emiatt szomorú, nem jogosít fel a különleges bánásmódra. I.diota.
2016. okt. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Semmit nem tudsz rólam, de leidiótázol. Gratulálok. Jár a keksz.
2016. okt. 21. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
49%
Miért oszt valaki észt, aki diszkepsziáról beszél??? Félelmetes. Komolyan.
2016. okt. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
83%
Az hogy "megterhel lelkileg" elég hozzá. A jár a kekszel pedig alatamasztottad. Ez a dancso istenites annyira szánalmas. Ha nem videomaniat néznel , hanem olvasnal, nem lennél hülye és nem kéne kifogást keresed. Tanulj mert senkit sem fog érdekelni a bajod
2016. okt. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mellelottel, nem nezek dancsot. Talalok ertelmesebb elfoglaltsagot is.
2016. okt. 22. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!