Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » BGE (BGF régi nevén) Külkeresk...

BGE (BGF régi nevén) Külkereskedelmi Karán milyenek a felsőfokú szakképzések? Melyiket éri meg legjobban, melyikkel könnyebb elhelyezkedni és levelezős vagy nappalira érdemesebb menni?

Figyelt kérdés

Ott oktatott felsőfokú szakképzések:

- Kommunikáció és média (kommunikátor)

- Kommunikáció és média (moderátor)

- Nemzetközi gazdálkodási (európai uniós üzleti)

- Nemzetközi gazdálkodási (külgazdasági)

- Nemzetközi gazdálkodási (nemzetközi szállítmányozás és logisztika)



2016. okt. 25. 20:08
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én kommunikáció és médiára jártam, azon belül is kommunikátor szakirányra. Úgy maga a suli légköre tetszett, a gólyatábor is jó volt, viszont az oktatással nem voltam megelégedve, nem is végeztem el. Sajnos a tanáraink már nem a mi korosztályunk voltak, így sokszor nagyon elmaradottnak éreztem az óráikat, a média világa meg ugye folyamatosan fejlődik, szóval ez nagy hátrány volt. Közben egy nagy netes portálnál kezdtem el dolgozni, és ott pár hónap alatt többet tanultam, mint a suliban másfél év alatt, így ott is hagytam.
2017. aug. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A mostani felvételi eljárásban a Külkeren nem indult FOSZK. Valószínű, hogy ezután sem fog indulni.
2017. aug. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!