Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A szent angélában milyen...

A szent angélában milyen osztályok vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos a honlapjukon nem volt rajta :( és még az is lenne a kérdésem, hogy szerintetek hogyha majdnem kitünő vagyok, és írok egy 80 pontos felvételit ( tudom hogy a gyakorlás más, de ott olyan 90-95 öt szoktam írni), akkor ugy felvesznek? Illetve nem túl gyenge suli? Mer azt tudom, hogy nem a legerősebb, de az a baj hogy az erős sulikban meg szar a szakosodás/ nem jo a közösség, szóval ezér az angélába szseretnék menni, de nemtom, nektek mi a véleményetek róla?

2016. okt. 30. 22:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a gimnáziumi része, de ezt szerintem gondoltátok :D
2016. okt. 30. 22:54
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia, egész biztos, hogy felvesznek, ennél kevesebb ponttal is. Járnak oda egészen jó tanulók, de közepesek is bekerülhetnek. Nem brutál erős iskola, de nem is gyenge. Van angolos és németes osztály. Nézd meg nyílt napon. :)
2016. nov. 9. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi :)
2016. nov. 9. 20:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Én az Angélába járok már 5.-től kezdve. Nehéz volt szerintem tavaly a felvételi és még így sem volt könnyű bekerülni, mondjuk nekem annyi előnyöm volt, hogy az eleve oda járó diákoknak nem kellett szóbelizniük.

Jaj, igen és általában két-,háromszoros túljelentkezés szokott lenni.

A milyen osztályokon belül miket értesz?

2016. nov. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!