Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van rá esélyem, h átmenjek...

Van rá esélyem, h átmenjek egy másik iskolába, akkor ha abból az iskolából, konkrétan abból az osztályból, ahová menni szeretnék nem megy el senki, így nincs üres hely? Így még átvehetnek? Átvehetnek akkor ha onnan nem megy el senki?

Figyelt kérdés

Egy 9.-es diák vagyok és szeretnék átmenni egy másik iskolába, azt is tudom,h melyikbe, de nem vagyok tisztában az iskola váltás menetével, feltételeivel.

Ebben szeretnék segítséget kérni!


2008. okt. 4. 18:43
 1/3 anonim válasza:

Szia! Nem biztos hogy nincs üres hely. Teljes létszámú osztálynál is előfordulhat, hogy felvesznek. Ezt mindenképpen meg kell kérdezni az adott iskolában, és kiderül, hogy tudnak e fogadni. Sok sikert!

Amúgy miért akarsz átmenni másik iskolába? Ennyi idő alatt biztos lettél abban, hogy nem jó az, ahová mentél? Én a helyedben kicsit még törném rajta a fejem, de ha biztos vagy benne, akkor a szüleiddel menj el a másik iskolába és kérdezzétek meg.

2008. okt. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
a szüleidet kell beküldened az igazgatóhoz,hogy megbeszéljék az átvétel okát és feltételeit. Néha kérnek különbözeti vizsgát, de ez ritka. Teljes osztály létszámnál is felvehetnek/átvehetnek, emiatt ne aggódj.
2008. okt. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
SZIA:) én most járok pontosan ebben a cipőben:) csak érdeklődöm hogy sikerült-e átmenned?
2009. dec. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!