Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni TÁG, Kossuth vagy...

Debreceni TÁG, Kossuth vagy Fazekas Gimnázium?

Figyelt kérdés
A fizika-matek szak érdekelne.

2016. nov. 3. 14:38
 1/5 anonim ***** válasza:
A legerősebb a Fazekas,majd a Kossuth,aztán pedig a TÁG.Az egyik ismerősőm matfizes a Fazekasba,sokat kell tanulni,de majd meghozza a gyümölcsét.Bejutni is nehéz,mert a honlapon az van hogy 17-et vesznek fel,tavaly csak 14-et vettek fel,tehát nehéz bekerülni.A Kossuthba csak humánra ját ismerősöm,az is nagyon nehéz,de azt mondják,hogy a reál tagozatok erősebbek,tehát azzal is biztos alapot fogsz kapni. A TÁG-ba is jó a képzés.Szerintem mindegyik sulival jól fogsz járni,de én ebben a sorrendbe jelölném meg.Esetleg lehet 1- et kizárnék,mert mindegyik iskolának más a felvételi tétele,amit a honlapon megtekinthetsz hosszas keresgélés során.(Mi 1 h alatt talaltuk meg)De a nyilt napokon ha elmész,ott is szoktak adni tételsorokat. Menny el minden iskolába,nyilt napra. Az iskola szépségét is nézd,meg a koliét is. Legszebb a TÁG!Kolik közül meg a Debreceni Református Kollégium,de oda azok mehetnek,akik abba az iskolába mennek. Tehát neked a Deákot Györffyt és a Gulyást ajánlom,mondjuk lehet Debreceni vagy.Remélem tudtam valamit segíteni.
2016. nov. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) Nem debreceni vagyok, tehát marad a koli. Nekem eddig a TÁG volt a legszimpatikusabb, de sokan mondták, hogy gyengült és nézzem meg a Fazekast is. Még nem tudom hogy döntök, de nyílt napra mindenképp megyek.
2016. nov. 4. 11:02
 3/5 anonim ***** válasza:

A TAGrol en is azt hallom,hogy kezd gyengulni. A Kossuth es a Fazekas ahogy hallom kb egyforma szinvonalu ilyen teren,rajtad all,melyik tetszik jobban. Bar teny,hogy a Fazekas "hiresebb" a matek oktatasarol,de van ismerosom a Kossuthbol aki ilyen osztalyba jar,es nagyon szinvonalasnak tartja.

Menj el nyilt napokra,erdeklodj ismerosoknel. Ugyis erezni fogod,hogy melyik suliban tudod elkepzelni magad.

2016. nov. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Roli442 válasza:
Ma volt nyílt nap a Kossuth-ba. Szerintem egy nagyon színvonalas iskola. Bár azt hallottam, hogy 3x-4x túljelentkezés van és csak fél osztályokat vesznek fel kivéve ha NYEK re mész mert ott egészet.
2016. nov. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ma voltam a TÁG-ban nyílt napon:)

ezt a sulit választom! :)

Remélem sikerül bejutni :)

2016. nov. 16. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!