Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Érdemes most elkezdeni a...

Érdemes most elkezdeni a jelentkezést a vizsgákra a Neptunban?

Figyelt kérdés

Elsőéves vagyok, november 2-től van nálunk vizsgajelentkezési időszak. Pár tárgyból már jelentek meg vizsgaalkalmak.


Érdemes már most elkezdeni a jelentkezést?


Azért kérdezem, mert nem tudom még, hogy kapok-e megajánlottat valamelyik tárgyból, illetve meglesz-e mindenből az aláírás.


Illetve ilyenkor még jelenhetnek meg további időpontok? Van olyan tárgy, amiből januárban van a legközelebbi időpont, de én a nagyját szeretném már decemberben letudni.


2016. nov. 6. 21:31
 1/1 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes, csak írd fel egy naptárba, vagy lapra, hogy ha kell le tudj jelentkezni IDŐBEN.


Mondjuk ez attól is függ, hogy mit tanul, és attól is hogy nappali vagy levelező.


Leginkább olyan tárgyaknál vészes, ahol több képzés hallgatói tanulnak párhuzamosan (pl. többen vagyok mint 20)

2017. jún. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!