Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ez mit jelent? "Természettudom...

Ez mit jelent? "Természettudományos ismeretek vizsgálása" (Debreceni Ady Endre Gimnázium, nyek)

Figyelt kérdés
Nyek-re szeretnek menni es most ezt a szobelirol szolo reszben talaltam es nem ertem, kicsit most megijedtem hogy kene ebbol kulon tanarhoz jarnom vagy eleg az iskolaban tanultak de azt jol megtanulni😫😫

2016. nov. 12. 14:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem elsősorban azt jelenti, hogy a tanár fel volt mentve magyarból.
2016. nov. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De itt mit fognak kerdezgetni?
2016. nov. 13. 10:15
 3/4 anonim válasza:
Biosz, kemia, foci vagy fizikai kerdest fogsz huzni. En pl tavaly azt huztam, hogy miert vastagabb a sarki roka bundaja, mint a sivatagi rokae. De egyebkent nem ezen fog mulni, hogy felvesznek-e. Ha jok a hozott pontjaid, meg a szobeli elejet is jol megcsinalod, nem igazan szamit, hogy ezt a kerdest tudod, vagy sem.
2016. dec. 25. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kb ilyeneket nézz át: nekem tavaly az volt, hogy a szív-és érrendszeri betegségekről kellett beszélnem. De még ilyeneket is kérdeztek másoktól: milyen módszerrel távolítják el az olajat a tengerekről, sorold fel a szomszédos országokat, fővárosokkal együtt, az óramutató járásával ellentétesen..most ennyi jutott eszembe:c
2017. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!