Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miből jobb érettségizni...

Miből jobb érettségizni emeltszinten biosz vagy magyar? :D A biosz hol kerül nagy előtérbe az orvosi pályán kívül? :D

Figyelt kérdés
2010. ápr. 28. 23:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Amelyik jobban megy.

Természettudományo, és más egsézségügyi szakokon..p++ pspzichologián

2010. ápr. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nekem a biosz jobban ment...

egyébként meg: orvosi, állatorvosi, gyógyszerészeti, fogorvosi(nem tudom, hogy most külön fut-e vagy nem...) biológia, pszichológia (ahogy az előttem lévő is mondta), gyógypedagógia, környezetmérnök, egészségügyi karokon belül a gyógytornász szakhoz biztos emelt kell

más hirtelen nem jut eszembe, de remélem sikerült valamit segíteni:)

2010. ápr. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bioazból. Az ha megtanulod az anyagot és van némi logikád, simán megírható, míg a magyar....

Nah annál szubjektívebb tárgy nincs. Tanulhatsz rá akármennyit, ha a javítónak éppen nem tetszik a stílusod, úgy lepontozza az esszéd, hogy csak pislogsz.

A második kérdésre már leírták a választ.

2010. ápr. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok és amúgy én is bioszból csináltam emeltet már évezredekkel ezelőtt..huuu


De cska ezért nem akrtm neki tanácsolni, én megzsállot bisozos voltam egész gimi alatt, köytárakat is bújva...


most meg közgazsdász leszek xD

2010. ápr. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyikben érzed magad erősebbnek, úgy általában? Mi megy jól? Szövegértésben vagy pontos, rendezettek, logikusak az esszéid, sokat olvasol még pluszban vagy könnyen átlátod a biológia legmélyebb bugyrait is (biokémia rész például...)?

Attól függ. Én nagyon humán felé hajló vagyok [magyar és nyelvek], így a magyart választanám.


Te válaszd azt, amiből fakultációra jársz, magabiztosabb vagy!

2010. ápr. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösziszépen..:) Még mondhattok véleményeket..:)
2010. ápr. 30. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!