Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Madách Imre és a városmajori...

A Madách Imre és a városmajori gimnáziumba hány ponttal vesznek fel embereket?

Figyelt kérdés
Tavaly 4,5-ös átlagom volt idén valószínűleg 5-ös leszek mindenből. A felvételitől eléggé félek 70 pontra számítok. Madáchba haladó angolra kell a középfokú nyelvvizsga, mert 2 évet Angliában éltem és jó nagyon az angolom, de kétlem hogy le tudnám rakni. Városmajoriba matekra vagy magyarra mennék még nem tudom. Előre is köszönök minden választ.
2016. nov. 16. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A jegyek miatt is veszítessz pontot, minimum 75 körülire kellene megírnod a Madáchhoz, 80 fölé a Városmajorihoz + szóbelin is jól kellene teljesíteni.

De ne parázd túl, attól csak rosszabb lesz.

Ha mindenképpen ez a 2 suli a cél, érdemes több tagozatot is megjelölni.

Illetve mindenképp írj a listádba tartalékot is. Az éles helyzet nem olyan, mint amikor órán/otthon gyakorolsz, sokan leblokkolnak, és mindenképp számolni kell arra, hogy élesben nem sikerül úgy...

2016. nov. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Városmajorhoz mindenképpen 80 pont fölött kell írnod és még egy jó szóbeli is kéne.


Azt nem teljesen értem hogyna elvileg jo az angolod es raadasul 2 evet eltel is kint akkor hogy nem tudod lerakni a kozepfokut?

2016. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!