Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyíregyházi Krúdy Gyula...

Nyíregyházi Krúdy Gyula Gimnázium vs Kisvárdai Bessenyei György Gimnaium?

Figyelt kérdés

Nagyon nehéz döntés előtt állok. Mind a két iskolába matematika tagozatra szeretnék menni. Negatívumot egyik iskolához se tudok felhozni. Pozitívumok:

Krúdy:

-kolis lennék

-kiskoromtól álmaim iskolája, csak most a besi bekavart

-szerintem keményebb itt a matek

-nagyon szép iskola

-nagyon kedves, és jó eszme felfogású igazgató

Besi:

-bejárós lennék

-apukám a besi szomszédságába dolgozik

A besiben voltam nyílt napon, de csak olyan tanár óráján, aki ha odamennék, nem tanítana. A krudyba sajnos nincs nyílt nap, de voltam a szüleimmel a szülői tájékoztatón. Ja, és a szüleim mindenben támogatnak☺



2016. nov. 18. 16:55
 1/5 health visitor ***** válasza:
51%
Mindkettő beképzelt elit iskola, szörnyű légkörrel.
2016. nov. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért gondolod így, bizonyára semmit vagy nagyon keveset tudsz mindkét iskoláról.
2016. nov. 18. 20:53
 3/5 health visitor ***** válasza:
100%
lol xd Attól, mert nem egyezik a véleményünk, még tutira nem tudok róla semmit? :D És mégis te honnan tudnád bármelyikről is milyen, te sem jártál még egyikbe sem. Az én egyik volt tanárom inkább elment tanítani egy putri iskolába, minthogy a Bessenyeiben maradjon. Ő fogalmazott úgy, hogy ' a tanár nagyon könnyen az asztal alá bukik a diákkal'. Akkor már inkább válaszd a Krúdy-t, mert Nyíregyházán több a lehetőséged. Sok sikert a továbbtanulásodhoz.
2016. nov. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tévhit,hogy a Besiben rossz a légkör.Ha találsz barátokat akkor mindkét suliban megtalálod a helyed. A Besiben tanárokkal is jól ki lehet jönni,ha alkalmazkodsz és tanulsz mellé. De ha már régóta a Krúdyba szeretnél menni,és lelkesen tanulnád a matekot akkor azt ajánlom.De a Besiben is elég kemény a matek(tapasztalat). Maximum a felvételibe 1.helyre írod a Krúdyt és a 2.helyre a Besit. Sok sikert!
2016. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!😊
2016. nov. 20. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!