Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A budapesti Leövey Klára...

A budapesti Leövey Klára Gimnáziumban megyik az erősebb? Az angol ny. Előkészítő vagy a haladó angol?

Figyelt kérdés
Mindenképp ebbe az iskolába szeretnék bekerülni, csak nem tudom melyik osztályt hanyadik helyre írjam. Az átlagom hetedikben 4,2 volt, most olyan 4,5 lesz. Mennyi esélyem van bejutni? Mennyi pontot kellene minimum írnom? Milyenek a tanárok/közösség? A szóbelin szigorúak a tanárok?

2016. nov. 19. 19:26
 1/1 anonim válasza:

Szia:) én most vagyok 0os az iskolában 4,8as átlagom volt, 62pontos felvételivel es max pontos szóbelivel vettek fel

A szóbelin velem jofej volt a tanár kihuztam egy témát kaptam 10percet hogy átgondoljam es aztan kb 5percig kellett róla beszelni. Ezután meg kaptam 3eleg egyszerű mondatot amit le kellett fordítani. En eléggé szeretem az iskolát jo osztályba kerültem es a tanárokat is szeretem egyenlore. Szerintem haladó angolra akkor érdemes menni ha tenyleg vagy olyan szinten mar, de alap esetben es a nyelvi elokeszitot jobban ajánlanám. Ha valami kerdesed van írj priviben:)

2016. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!