Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen az Újbudai Széchenyi...

Milyen az Újbudai Széchenyi István Gimnázium?

Figyelt kérdés
Média tagozatra jelentkeznék, talán a NYEK is szóba jöhet, viszont beteg voltam és nem tudtam menni nyílt napra, a decemberire pedig nem tudok regisztrálni. Milyen a környezet? Ha jó miért,ha nem akkor miért? Válaszokat előre is köszönöm.

2016. nov. 23. 16:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Én eddig nem hallottam róla túl jókat, egészen addig, amíg az osztálytársaim fele el nem ment a nyílt napra, mert mindannyiuknak nagyon tetszett e suli. Azt mondták, jó a közösség, normálisak a diákok, a tanárok jó fejek és az iskola is jól fel van szerelve. Biztos van benne némi igazság, ha mindnyájan ezt állítják:)
2016. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 DoroB. válasza:
Nagyon jó iskola!Most vagyok 9.es nagyon tetszik eddig.Persze vannak tanarok akik megkovetelik rendesebben a dolgokat,de ha normalisan viselkedsz akkor minden oke lesz.A kozosseg nagyon jo es a hangulat is mindig kiraly!
2016. dec. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Rebi014 válasza:
Én most vagyok 8.os voltam nyílt napon nekem nagyon tetszett. Az egyik barátnőm is oda jár. És van olyan barátnőm is aki oda járt és most éppen fogasszisztensnek készül. És ők csak pozitivat mondták a sulirol.
2017. jan. 15. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 nora1972 válasza:
Örömmel hallom, hogy nektek is jó volt a benyomásotok a nyílt napon. Nálunk is tetszett a családnak, és elvileg, a tavalyi-és előtti rangsor alapján van is esélyünk bekerülni.
2017. márc. 6. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
Szia! Én oda jártam gimibe, 3 és fél év után ott is hagytam. Én is média tagozatra jártam, azzal nem is volt semmi probléma, a média tagozat nem rossz, inkább az a baj,hogy sok tanár "arca osztályoz". Ha szimpatikus vagy Nekik jó jegyet kapsz, ha nem vagy szimpatikus akkor pedig bármennyit tanulsz lefognak húzni...A közösségben meg nagyon nagy a "klikkesedés".
2017. márc. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!