Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szilágyi Erzsébet gimnázium...

#panna kérdése:

Szilágyi Erzsébet gimnázium (Budapest) velemenyek, milyen a suli, milyen a nyelv? Illetve 8. osztalytol lehet oda jelentkezni, es kb. hany ponttol vesznek fel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A segitsegeteket szeretnem kerni abban, hogy nektek mi a velemenyetek a Szilagyi Erzsebet gimnaziumrol (Budapesten).

Azt is hallottam, hogy altalanos 8. utan nem lehet jelentkezni ez igaz vagy mar lehet?

A nyelvet hogy tanitjak?

Erdemes-e odamenni vagy nem?

A valaszokat elore is koszonom!


2016. nov. 23. 20:45
 1/2 Aba 8 válasza:
73%
Szia!Lehet nyolcadikban átjelentkezni, èn is így tettem(abszolút nem bántam meg).Rengeteg nyelv kozul lehet valasztani az angol kötelező mint első vagy második nyelv.Az oktatàs színvonala magas ha van nyelvérzèked akár kilencedikben is könnyedén levizsgázshatsz.Szerintem érdemes idejönni de főként ötödikben úgy nagyon hatásos tanulás szempontjából az egész megtanultok gondolkodni, szeretni tanulni.A közösség elég jó mindenhol mindenki megtalálja a maga helyét, ès rengeteg más osztályból is van barátka.Rengeteg iskolai program van, nyáron táborok sìtúra, biciklitúra, stb..Nem a legerősebb suli nem egy verseny istàlló(az első húszban benne van), de simán betudsz jutni az egyetemekre
2017. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Egy sz a r az az iskola! Kb. 2 kivétellel minden tanár szadista köcsög! Mindegyik féreg úgy tanít, mintha csak az ő tantárgya létezne, így aztán semmire nem jut idő! Én is amint lehet elmegyek erről a gimnáziumnak nevezett lepratelepről! Ha jót akarsz ne gyere!
2017. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!