Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hunfalvys diákok! Tudnátok...

Hunfalvys diákok! Tudnátok véleményt írni az iskoláról? Milyenek a tanárok, az iskola, az elvárások, a közösség, stb? Hány órátok van egy héten, egy nap?

Figyelt kérdés

Az angol-japán tagozatot szeretném megjelölni, de bizonytalan vagyok, mert nagyon ellentmondásos véleményeket találok. Igazából mindenre kíváncsi vagyok.

Előre is köszönöm!



#Budapest #gimnázium #tagozat #Hunfalvy János Fővárosi Szakgimnázium
2016. nov. 27. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csak az épületet ismerem, ott volt a telc nyelvvizsgám. Szép, jó helyen van, gyalogolni is kell fölfelé, jó sportnak is. Az alakok akiket ott láttam (kék hajú srácok) kissé alternatívok érdemes körül szaglászni mielött oda mész azért.
2016. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon erős suli
2016. nov. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Japos hunfalvys vagyok:) Nekem egy heten 3x van 8 oram ,egyszer tiz a kulontesi miatt es penteken szerencsere csak hat.

Irjal privatban es akkor szivesen meselek:)

2016. dec. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. dec. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!