Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Segítségre lenne szükségem...

Orsipomp kérdése:

Segítségre lenne szükségem mert nem tudom hogy döntsek! Valaki?

Figyelt kérdés
Szóval most 8dikos vagyok és felvételi előtt állok de nem tudom melyik iskolát valasszam.Budapest 2.kerületi iskolákról lenne szó. Néztem a Városmajori Gimnáziumot ugyanis kitűnő tanuló vagyok,csak az a bajom hogy nem szeretek egyáltalán tanulni csak magam miatt csinálom mert gimi után Vendéglátó ipari főiskolára szeretnék menni.És a városmajor elvileg nagyon tanulós plusz voltam ott nyílt napon es hát anyagilag is nagyon drága lenne. Néztem a Móriczot de arról szintén nagyon rossz dolgokat hallok hogy sznob iskola és csak az számít hogy a szülőknek mennyi pénzük van. És csak itt nem voltam nyilt napon szoval nem volt betekintesem. Néztem a Rákóczit és oda sok osztálytársam megy (őket nagyon szeretem meg minden csak jó lenne új embereket megismerni). Plusz ott nincs spanyol előkészítős év hanem közepes angolos és mellette lehet spanyolt tanulni. Szóval most nem tudom mitévő legyek. Valki tud segíteni?
2016. nov. 30. 21:34
 1/1 anonim válasza:
Melyik Móriczra gondolsz?
2016. nov. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!