Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csik Ferenc Gimnázium milyen?

Csik Ferenc Gimnázium milyen?

Figyelt kérdés
Nyolcadikos vagyok és az érdekelne hogy milyen a Csik Ferenc sport tagozatos osztálya. Hangulata, közösség, tanárok és milyen nehéz maga a gimnázium. A válaszokat előre is köszönöm! 14/l ( 4-5 tanuló)

2016. dec. 3. 13:00
 1/8 anonim válasza:

Szia bár én még csak 6. os vagyok de ide járok a sport tagozat nagyon jó alkalmazkodik a reggeli edszésekhez is esetleg órarendet tuzdok küldeni mert abba az osztalyba jar a legjobb baratnom egy kb 21 letszamos osztaly a közösség is elég jó kb 13 lány van és nem szakadnak csoportokra hanem egy jó osztályközösség az osztályfőnökot én személy szerint nem szeretem annyira de kedvesek a tanarok csak elég sokat kell tanulni és ezt a 4-5 átlagot tartani kell mert ki lehet kerülni könnyen

Remélem tudtam segíteni

2017. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen ha bármilyen információd van még szívesen elolvasom. :)
2017. febr. 7. 20:45
 3/8 anonim válasza:
Szia még annyi hzogy most volt szülőink és nagyon jó átlaggal kell rendelkezned hogy felvegyenek mert 642 emberf jelentkezett idén... ebből 60_at hívtak be szóbelire
2017. febr. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen behívtak kedden alkalmasságim lesz csütörtökön pedig a szóbeli
2017. febr. 24. 18:47
 5/8 anonim válasza:
Szia felvettek?
2017. márc. 4. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Fu még nem tudom az ideiglenes lista pénteken kerül ki de nagyon izgulok
2017. márc. 8. 07:57
 7/8 te te te ***** válasza:
hat nekem sem fenyes az atlagom, megis felvettek.
2017. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kedves te-te-te nevű felhasználó!!

Tudnál abban segíteni,hogy milyen átlaggal vettek fel?

Küldtem privátot is!!

Kösziii

2017. nov. 8. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!