Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van egy álmom, mit tanuljak,...

Van egy álmom, mit tanuljak, hogy ezt betölthessem?

Figyelt kérdés
Gyerekekkel szeretnék foglalkozni. Problémás kis kölykökkel. Oda vagyok értük..hogy még annyi ötletük van, kreatívak, bátrak. Csodálatos kis teremtmények. Szeretnék nekik segíteni valahogyan. Tanulási és családi problémák kezelésében, viselkedési zavarok leküzdésében. Szeretném, ha elhinnék, hogy csodálatos emberi teremtmények, hogy merjenek álmodni, létrejöhet a változás, mindenhonnan van kiút. Még Magyarországon is. Tudom, hogy idealista vagyok..de csak a saját kis körömben szeretnék valami jót tenni, szeretném ha Isten használna. Azt is tudom, hogy pénz sem lehet annyira ezzel keresni, de kérlek titeket, csak adjatok valamilyen ötletet, ha tudtok :) nekem ez az álmom, és őszintén remélem, hogy nektek is van..csak bátran

2016. dec. 4. 21:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen tiszteletreméltó álom!


Nehéz út!


Végezz el egy tanítóképző,vagy tanárképző intézményt,és speciális képzést gyógypedagógiai szakon.(Így kiégés esetén folytathatod normál intézményben a hívatásod.)

2016. dec. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Én személy szerint szocialpedagogia szakon tanulok es nagyon nagyon szeretem,teljes mértékben azt oleli fel amit leirtal,hogy szeretnel csinalni. En is hasonloan gondolkodom mint te,lehet hogy nem ezzel a szakkal fogok a legtobb penzt keresni de csodalatos,csak ajánlani tudom:)
2016. dec. 5. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket!! :)
2016. dec. 6. 16:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Szociális gondozó vagy gyógypedagógia, tanító. Sok sikert! :)
2017. jan. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!