Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem vagyok iskolarendszerbe...

Ha nem vagyok iskolarendszerben mikor kell jelentkeznem a májusi érettségire?

Figyelt kérdés

Iskolarendszerben: dec 9-ig van határidő.


De én mar dolgozom es emeltet szeretnek tenni jov majusba akkor mikor kell?


2016. dec. 6. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Februárban lehet rá mindenkinek jelentkezni.
2016. dec. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Akkor megnyugodtam :)
2016. dec. 6. 17:45
 3/11 A kérdező kommentje:
Es ha meglesz az eredmeny beleszamit meg a egyetemi felvetelimbe ugye?
2016. dec. 6. 17:46
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha már van érettségi bizid, akkor csak a két felvételi tárgy eredménye fog beszámítani az új érettségizéskor a felvételi pontokba, de ez esetben csak a duplázós módszer jöhet számításba, tehát a tanulmányi pontjaid nem számítanak, meg az érettségi sem, csak a két felvételi tantárgy százalékos eredményeinek összege és az duplázva jön majd ki a felvételi pontod, feltéve, ha ez kedvezőbb lesz, mint az eddigi (eredeti érettségid) eredményeid alapján számított pontok. Tehát csak a két felvételi tárgyból vagy az egyikből (ha a másik jól sikerült) éri meg újra érettségizni.
2016. dec. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen mar van erettsegim illetve most tettem emeltet tarsadalomismeretbol. Meg szeretnek egy angol emeltet rakni mert igy tutira bekerulnek ezert kerdeztem hogy februarba kell akkor mennek az itteni kormanyhivatalba?
2016. dec. 6. 20:18
 6/11 A kérdező kommentje:
T.ismeret lett 64% es ezt vinnem duplazassal meg egy emelt angolt:)
2016. dec. 6. 20:19
 7/11 anonim ***** válasza:
Eddig akkor van 178 pontod és ehhez jön az emelt angol. Hány pont kell neked a felvételihez? Melyik szak?
2016. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen :) Hat ha megint kb ennyi lenne 178 akk 350 hat elozo evbe volt 306 pont ..
2016. dec. 6. 21:34
 9/11 A kérdező kommentje:
szoc.munka
2016. dec. 6. 21:34
 10/11 anonim ***** válasza:
Akkor az sima ügy lesz. Az bőven sok pont a 350. De 306-tal is jó leszel, ha csak annyi lenne.
2016. dec. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!