Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Október 15-ig szüntethetem...

Október 15-ig szüntethetem meg a jogviszonyomat úgy, hogy ne veszítsek állami félévet vagy ez egyetemtől függ?

Figyelt kérdés
Beiratkoztam szeptemberben, de személyes okok miatt nem tudtam folytatni, így október 5-i hatállyal kiiratkoztam. A levélben azt írják egy állami félévet használtam fel. Ez így szabályos?
2016. dec. 9. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg tudtommal nem.
2016. dec. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kihez tudok fordulni ilyen esetben? Írtam a TO-nak, de nem válaszoltak.
2016. dec. 9. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy az egyetem mit ír a papírra, mait kapsz tőlük, hanme az, hogy a FIR szerint hogy állsz. Nem tudom, hogy van-e ügyfélkapus belépési hozzáférésed. Ha nem, akkor érdemes bemenni egy okmányiorába (vagy kormányablaknak mondják mostanában?), ahol pár perc alatt kapsz azonosítót. Ha ott belépsz, akkor több egyéb adatod mellett azt is tudod ellenőrizni, hogy a hivatalos nyilvántartás alapján hány elhasznált államilag finanszírozott féléved van.
2016. dec. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 health visitor ***** válasza:
Ha beiratkozásnál aláírtad a szerződést, aztán kiiratkozol, mindegy melyik hónapban, akkor buktál egy félévet.
2016. dec. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!