Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik Egyetemre menjek?

Melyik Egyetemre menjek?

Figyelt kérdés
Idén felvételizek és azt már ki találtam , hogy Gépészmérnöknek szeretnék tanulni de nem tudom, hogy hova érdemes menni mivel így előre láthatólag olyan 308 pont környékén leszek elvileg és ez alapján Győrbe a Széchenyi, Gödölön , a Szent István, Pesten a Bánki , és a Pécsi meg a Dunaújvárosi lenne az ami nekem közel lenne mert Zamárdiban lakom és ezeknél is koteros lennék de innét egyszerűbb haza jönni. Estelg még annyi, hogy Duálisba szeretnék menni anyagi okok miatt mert félek , hogy ennyi pontal nem érem el az államit . Esetleg valaki tudni írni az adott egyetemről hogy ő milyennek látja vagy gondolja milyen bent az élet meg ilyeneket

2016. dec. 11. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
A duális képzésekről egyenlőre még nincs tapasztalat, mivel kísérleti stádiumban vannak.
2016. dec. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha duális, nyilván a SZE a legjobb az audi hungária járműmérnöki kar miatt.
2016. dec. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Pécsi egyetemet maximum akkor ajánlom, hogyha jelentős előképzettséged van műszaki téren. Sajnos gépészmérnöki szakon jó pár oktató elég gyenge színvonalú és szétesett az egész képzés. Az épületgépészeten vannak lelkesebb tanárok, akik valóban próbálnak tenni a célért, de az üzemfenntartó szakirány színvonala nagyon leesett. Meiszterics Zoltán oktató nevére keress rá és meglátod, hogy többek között miért.
2017. márc. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!