Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akik a Babits Mihály gimnázium...

Akik a Babits Mihály gimnáziumba járnak azok írnának nekem egy rövid (vag hosszú 😂) jellemzést az iskolával kapcsolatban?

Figyelt kérdés
A japán szakosok vagy akik más szakra járnak mesélnének hogy milyenek a tanárok, milyenek az osztály közzöségek, láttam egyenruhä is az csak ünneplős vagy mindennapi? Ki milyen eredménnyel jutott be illetve melyik a legrosszabb amiről ők tudnak?!Minden ami ezzel az iskolával kapcsolatos és írtok én annak örülök úgyhogy válaszokat előre is megköszönöm😊

2016. dec. 11. 13:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a budapesti suli, amire gondolsz?
2016. dec. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Vagy a pécsi?

(De a bp-iben van japán)

2016. dec. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De japán van a Hunfalvyban is
2016. dec. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Budapestiről lenne szó és igen, ismerem azt az iskolát is de én gimibe szeretnék menni a hunfalvy meg nem az és ezért kérdeztem erről.
2016. dec. 11. 21:26
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem japános voltam, de hátha érdekel..

Amit tudok/láttam a japánosokról, hogy anyanyelvi tanár van, és az oktatás nem merül ki magában a nyelv tanulásában, hanem szokott lenni főzés,kultúra ilyensmik.

Évente van japán nap is.

A többiről: Nagyon jó osztályok vannak általában, a tanárok nagy része rendes, van aki elsőre nem is tűnik annak, de mindenki csak a javadat akarja.

Egyenruha nincs, és egészen jól tolerálják az különlegesebb öltözködést is (nyílván az ésszerű határokon belül, de pl piercingért nem szólnak).

Ünneplő ruhára viszont nagyon harapnak, tornacipő stb kizárva.

Király helyen van, csendes,nyugodt, erdő a közelben, új sportpálya,uszoda egybeépítve a sulival (nem kell vizes hajjal kimenni).


Ha érdekel még valami, írj.

2017. ápr. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!