Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Gazdasági ismereteket és az...

A Gazdasági ismereteket és az adózást tanulni könnyebb az informatikánál (programozásnál)?

Figyelt kérdés
Most informatikai tagozatos gimibe járok, de utálom. Nem is vagyok jó belőle, örülök majd, ha nem bukok meg. Gondolkozom azon, hogy jövőre átjelentkeznék a gazdasági szakra. Így bár elvesztenék egy évet, de legalább nem bukdácsolnék. És inkább szívesebben magolnék be dolgokat, minthogy mindenre magamtól jöjjek rá. Szerintetek könnyebb az infónál?

2016. dec. 16. 17:22
 1/1 anonim válasza:

Azt nem tudom mit tanítanak gimibe. Azt javaslom olvass bele ebbe.

[link]


Nem tudom pontosan mit kérnek érettségin, de szerintem ebben nagy része benne van. Ha tetszik a közgáz szerintem ezt mindenképp érdemes beszerezni is.

Én tanultam programozni is(c,java,html,css,python) és most közgázt tanulok. Igaz csak autodidakta módon. Mind kettőnek meg vannak a nehézségei és szépségei is egyaránt. Igazából mindkettő egyaránt nehéz. Attól is függ melyikhez van affinitásod.


Összefoglalva nézd meg milyen a közgáz, tanulj meg egy-két dolgot és utána eltudod dönteni.

2016. dec. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!