Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolcra ne menjek továbbtanu...

Miskolcra ne menjek továbbtanulni, annyira élhetetlen és veszélyes a város?

Figyelt kérdés
Mindennaposak a rablások?
2016. dec. 17. 23:01
 1/3 anonim válasza:
Ezt minden nap megkérdezed?
2016. dec. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Érdekelne, hogy a híres neves médiában akár egy Szegedről, Debrecenről vagy éppen Pestről is elhangozhatna, de nem történik... Az gondolom értelemszerű, hogy minden városban vannak részek, amelyeket egyedül érdemes elkerülni, de ez mindenhol így van... az Avason éltem több mint az életem felét és egyszer próbáltak akkor is kizsebelni a villamoson... ha ügyel magára az ember és nem kirívó akkor nem hiszem, hogy ilyen atrocitásokban "gyakran" lenne része...
2016. dec. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Úristen milyen rémhíreket terjesztenek Miskolcról, ez valami döbbenet.xD Érdekes, én évek óta itt élnek és imádom a várost, mert gyönyörű és fejlődőképes bárki bármit mond. Előtte pesten laktam, de már az ország rengeteg részén jartam és nem kéne így általánosítani emberek.. Sz*ar helyek mindenhol vannak, ezeket el kell kerülni és meg van oldva a provlema:) Engem még életemben nem raboltak ki, remélem nem is fognak. Nem kell lóbálni a buszon, villamoson a gagyi almás telefont és nem lesz probléma.
2016. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!