Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van esélyem? Ki melyiket...

Van esélyem? Ki melyiket ajánlaná?

Figyelt kérdés

Sziasztok :)

Az lenne a kérdésem hogy ti melyik sulit írnátok be a helyemben.

Elvileg 1 négyesem lesz félévkor.

Egyébként eddig kitűnő tanuló voltam csak nem az én tantárgyam a biosz :D

Ezekre gondoltam:

Madách Imre

Illyés Gyula

Kölcsey Ferenc

II. Rákóczi Ferenc

Melyik a leggyengébb?Rakjak utolsónak egy tényleg eléggé gyengét B tervnek vagy ez így jó?

A válaszokat előre is köszönöm :)



2016. dec. 18. 14:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én egyedül a Rákóczit ismerem igazán, mivel hat évig oda jártam. Szerintem nem rossz választás.

Azt tudom, hogy a Kölcsey elég jó suli, a Madáchról is jókat olvasok. Nézz körül az oldalon, biztos van pár értelmes válasz.

2016. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ :)
2016. dec. 18. 14:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Talán a Madách a legerősebb ezek közül, utána a Kölcsey, Illyés Gyulát és Rákóczit nem tudom (illetve utóbbiról azt hallottam, hogy annyira nem erős). De nem a rangsor a legfontosabb, nézz körül minden helyen, ha máskor nem, akkor majd szóbelinél (utána is választhatsz rangsort), és amelyiknek szimpatikus az atmoszférája, jónak tűnik a közösség, nyugodtan rakd előre, mert a középiskolás anyag majdnem mindenhol ugyanaz, jó és rossz tanárok is vannak az összes suliban, de az, hogy szeretsz-e majd abba a suliba járni, komolyan meghatározza majd az elkövetkező négy/öt évedet, amikor nagyon komoly kérdéseket kell majd megválaszolnod magadnak, és az első pár felnőtt döntésedet is meg kell ejteni. Már ne ijedj meg, csak na. :D Amennyire lehet, próbáld majd így is felmérni őket.
2016. dec. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat :)
2016. dec. 19. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!