Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Hunfalvy...

Mi a véleményetek a Hunfalvy János szakgimnáziumról?

Figyelt kérdés

2016. dec. 22. 14:49
 1/2 anonim válasza:
Most vagyok nulladikos, és amit el tudok mondani róla, hogy itt tanulni kell. A tanárok többsége kedves és az órák is nagyon jó hangulatúak, de itt nincs olyan, hogy nem készülsz órára, mert utána nehéz behozni, amit akkor nem tanultál meg. A diákok is normálisak, nincs kekeckedés, mindenki a saját dolgával foglalkozik, attól, hogy Budai suli egyáltalán nincsenek sznobok, egyértelműen vannak pénzesebb és kevésbé olyan emberek, de semmit se jelent egy ilyen különbség. A felsőbb évesek is kifejezetten kedvesek és segítőkészebb. Elég sok programot szervez az iskola, amin bárki részt tud venni osztálytól függetlenül (Például most tavasszal lesz egy Franciaországi utazás, egy Londoni is és télen is voltunk Bécsben stb). A tanárok többsége is rendkívül jó, és nagyon figyelnek arra, hogy a hiányosságainkat megszüntessék, vannak kevésbé jó tanárok, de hol nincsenek. Amit még kifejezetten becsülök bennük, hogy egyenlő fél ként kezelnek és nem néznek le, mindenben segíteni próbálnak, főleg, ha megkérjük őket.Én személy szerint csak ajánlani tudom, ha egy normális érettségit vagy egy jó alapot szeretnél az életkezdéshez/egyetemhez stb.
2017. jan. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kösz
2017. okt. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!