Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen meg lehet oldani a...

Egyetemen meg lehet oldani a bejárást (32 km-ről)? Vagy ott tényleg olyan összevissza vannak az órák és sok óra van, hogy mindenképpen kollégium kell?

Figyelt kérdés

2016. dec. 25. 11:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Én 70 km-ről megyek be minden nap.

Megoldható szerintem.


Nekem problémát olyan 19:00-20:00 után kezdődik, amikor már egyeztetnem kell a menetrendeket, mivel nagy a hézag közöttük (vonat+busz közlekedés együtt van).

2016. dec. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakfüggő a dolog, mert én például BME-GPK-n meg tudtam úgy oldani, hogy a lehetőségekhez képest nem volt lyukasórám, így simán megéri az ingázás, viszont más szakokon könnyen lehet, hogy tele van lyukakkal, ami meg gáz...
2016. dec. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kis szerencsével össze lehet rakni általában úgy az órarendet, hogy a lehető legkevesebb holtidőid legyenek napközben az órák között. Ha mégsem sikerül, szerintem akkor sem kell kétségbeesni, csak fel kell találni magad. Az első hetekben szívás a dolog, de utána úgyis van már tanulnivaló, beadandók stb., és ha találsz jó helyeket (könyvtártól a kávézón keresztül akármi), akkor be tudsz oda ülni foglalkozni a feladataiddal, ameddig nem kezdődik a következő órád.
2016. dec. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán.
2016. dec. 25. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én többet utazom, napi szinten 3-4 óra mindig megvan, de nekem nem gond. (Jogász)
2016. dec. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!