Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben melyik szakgimi...

Debrecenben melyik szakgimi számít erős (ebb) nek?

Figyelt kérdés
Első helyre az Ady gimit írom, utána további gimiket, de ha esetleg nagyon elrontom az írásbelit, kell valami "mentőmegoldás", ahonnan azért majd mégis tudok egyetemre menni.:c

2016. dec. 26. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
42%

Csak 2 jó szakgimi van: Mechwart és Bethlen.

A többi szakgimi semmirevaló iskola, tele van lusta, züllött gyerekekkel.

Egy jó tanács: a Csokonaiban beiratkozás után is szokott lenni pár hely..( csak sokan nem tudják) oda is 80 %-ban jó tanulók járnak és nagyon jók a tanárok, magas szinten tanítanak.

Továbbá: most ősszel nem egy példát láttam, hogy beiratkoztak olyan helyre ahová nem akartak, és okt. vége felé átvették őket gimibe (egyik épp az Adyba)...szóval még ősszel is vannak vándorlások...


Ha lehet ne menj szakgimibe, mert ha nagyon jó tanuló vagy, nem fogod magad olyan közegben jól érezni.

2016. dec. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az elsot kiegeszitenem azzal,hogy a Refiben is szoktak maradni helyek. Sokkal jobb iskola,mint barmelyik szakgimi,tehat inkabb az legyen a mentomegoldas szerintem.
2016. dec. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utolsó! IgAZAD van, egyházi iskola eszembe sem volt.
2016. dec. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem akarok senkit se elkeseríteni de ha tovább akarsz menni (lehetőleg sok ponttal) akkor kerüld el a Mechwartot vagy a Bethlent mert Debrecen két legerősebb sulija (komolyabb az oktatás mint bármelyik gimiben). Hidd el sok emberrel beszéltem már ezekről. Tudom.
2016. dec. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Utolso,azert azt ne mondjuk mar,hogy nehezebb elvegezni a Bethlent mint mondjuk egy Ady vagy Fazekas kettannyelvut...
2016. dec. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%
A Szent Józsefbe is maradnak helyek még június vége felé.
2016. dec. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mechwart
2016. dec. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ady??? Olyan túljelentkezés van minden évben hogy csak nézel hogy a 2000 ből 1300. vagy

A szakgimnáziumokat sem becsülném le mert nem mindegyik egyenlő a Povolnyval....

De minden attól függ hogy írod meg a felvételit és utánna a szóbelin hogy teljesitessz

2016. dec. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%

Jó szakgimik: Bethlen, Mechwart.

A Refi is jó suli és ott is szoktak maradni még helyek, mivel sokan nem írják be, mert egyházi.

A legjobb gimik: Kossuth, Fazék, TÁG, Ady. (ezek a nagyon elitnek számítóak)

És még jó gimik szerintem: a Csoki és a Megyó. (ezeket is érdemes szerintem beírni, mert sokan gyengének gondolják, ezért nem mennek ide, pedig mindkettőben elég színvonalas oktatás van)

Sok sikert a felvihez!:)

2017. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!