Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nyiregyházi Kölcseysek mit...

Nyiregyházi Kölcseysek mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Melyik tagozatot érdemes választani?

-kezdő német

-kezdő spanyol

-kezdő olasz

-kezdő francia (engem ez érdekel)

Ti, hogy állitanátok sorba a tagozatokat?



2016. dec. 26. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:

1. német

2. olasz

3. francia

4. spanyol

2016. dec. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miért pont ez a sorrend? Mitől jobb az olasz, mint a francia? Tudtok érveket és ellenérveket mondani a különböző tagozatokhoz?
2016. dec. 27. 20:06
 3/8 A kérdező kommentje:
Szivesen várok még új hozzászólásokat!! :))
2016. dec. 28. 21:21
 4/8 anonim ***** válasza:

Én a kölcseyben szeretnék majd olaszt tanulni. Eddig németet tanultam, amit nagyon szeretek. Mivel a többi nyelvről fogalmam sincs, ezért csak egy nagyon béna dolgot mondhatok: én a franciát piszok nehéznek tartom (őszintén szólva Európa legnehezebb nyelvének).

Sokaktól hallottam, hogy nem érdemes spanyolt tanulni. Igaz, hogy ezt beszélik a legtöbben, de csak Dél-Amerikában meg Spanyolországban, és nehéz elhelyezkedni tolmácsként.

Remélem, valamennyit tudtam segíteni.

2016. dec. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia.. Köszi szépen...:)

Hát én a németet tartom nehéznek, a franciát kevésbé...

Am nyolcadikos vagy?

2016. dec. 30. 13:42
 6/8 anonim válasza:
német, francia, olasz, spanyol. Viszont ha téged a legjobban a francia fogott meg, akkor írd be azt előre mindenképp!😁
2016. dec. 31. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Valószinű, hogy elsőnek a franciát irom be, utána a németet..


A német szakról tudtok mesélni? Nagyon nehéz a nyelv?

2016. dec. 31. 12:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Azt a szakot érdemes választani ami neked a legjobban tetszik es amelyik nyelv iránt elhivatott vagy, érdekel és meg akarod tanulni. Teljesen az alapokról elkezdeni egyetlen egy nyelvet sem könnyű, bármelyik szakot választod szorgalommal el fogod tudni sajátítani, ez mind kiatartás és akarat kérdése, a tanárok megfogják adni a kellő tudást (mindegyik szakon) a többi pedig csak rajtad all.

Talan annyi hogy olaszból es franciabol mar 10. vége fele nyomatják a nyelvvizsgát, az angol utan a nemet picivel nehezebb, talan ott annyira nem sürgetik a nyelvvizsga dolgot na de kinek mi. ;)

Ui.: a francia tagozaton az utóbbi években egyre több az olyan aki nem az alapokról kezdi, hanem általánosban már tanulta a nyelvet. Én is az alapoktól kezdtem anno a franciát de egy fél év után kb. Mindneki egy szinten volt, az is aki előtte 8 évig tanulta.

2017. jan. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!