Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Biomérnökisek tudnátok válaszo...

Biomérnökisek tudnátok válaszolni?

Figyelt kérdés
Lenne pár kérdésem a szakkal kapcsolatban, főleg a debreceni kar érdekelne. Milyen óráitok vannak? Teljesíthető a követelmény? Milyenek a tanárok? Van valamilyen gyakorlat? Milyen a karon a hangulat?

2017. jan. 2. 18:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A BME biomérnöki képzéséről tudom elmondani, hogy alapvetően egy vegyészmérnöki (kémiás) képzésről van szó, amit nagyszámú biokémiai, molekuláris biológiai, mikrobiológiai, sejtbiológiai tárgy egészít ki. Az első két évben kötelező tárgyak dominálnak a harmadik évben szakiránytól függően választható tárgyak. Sok laboros gyakorlat van. A követelmények teljesíthetők, de nagyon kell tanulni. Tanárból van jó is rossz is, de általában azért normálisak. A hangulat megítélése túl szubjektív lenne.
2017. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én tudok neked mesélni a debrecenirol, ott végeztem. Rengeteg fele óránk volt ezt felsorolni nem lehet :D valoban főként kemias szak foleg az elejen (számtalan óránk volt pl egyutt a vegyeszmernokokkel) ha tanulsz termeszetesen teljesíthető, de kiemelve hogyha tenyleg tanulsz! Tanárok valtozoak vannak jók, vannak kevesbe jok, vannak normalisak, vannak szinte arcra osztalyzok is...(de sztem ez mindenhol máshol is igy van) rengeteg gyakorlat is van az az labor, amikre minden egyes heten készülni kell mert heti szinten zh van belőlük. A kar hangulata helyett sztem a szak hangulatára gondoltal :D mivel Debrecenbe kb 50 fot vesznek csao fel, igy egesz családias a hangulat :) ha meg barmi kerdesed van, irj nyugodtan
2017. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én jelenleg is ott tanulok nekem is írhatsz nyugodtan :)

De meg tudom erősíteni amit az előttem lévők is írtak, alapvetően nagyon sokrétű szakról van szó. [link] itt sok hasznos infó vam pl. Órarendek, tantervi háló, tárgyleírasok

2017. jan. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!