Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Széchenyi István Egyetem...

Széchenyi István Egyetem diplomás ápoló képzéséről vélemény? Nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés

2017. jan. 3. 17:59
 1/8 Donald J. Trump ***** válasza:
50%

Bekerülni könnyű. Bentmaradni és elvégezni nehéz.

Sokan szeretnek azzal hencegni, hogy ugyanazt tanulják és majdnem ugyanolyan nehéz, mint egy orvosi - ami azért picit túlzás, de tényleg nem könnyű. Akad olyan óra, amit valóban gyakorló orvosok tartanak (s esetleg félbemarad, mert dokinak betege van), de e mellé természetesen mindig van 1-2 lazább tárgy is (mikor mutatta ismerősöm az órarendjét, el nem tudtam képzelni, hogy ágyazás c. tárgyon mit tanulnak). Összességében nem könnyű szak, de ha valaki érez magában affinitást, inkább orvosira gyúrjon.

2017. jan. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
csatlakozom az elsőhöz. anatómia, biokémia..na ezeknél fel kell kötni a nadrágot. :) van egy kis tapasztalatom róla, arra a karra jártam én is, csak másik szakra.
2017. jan. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2017. jan. 3. 19:09
 4/8 anonim ***** válasza:
Ott hány féléves az anatómia tantárgy?
2017. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
én úgy tudom,hogy 2. Anatómia I. és Anatómia II.
2017. jan. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nem könnyű, de teljesíthető. Az biztos, hogy rendszeresen készülni kell, nem elég vizsgaidőszakban.
2017. jan. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én 2. éves vagyok a diplomás ápolóin és igen....nem könnyű, de ha tetszik ez a szak, hidd el megéri!!!! Az első két év a nehéz, de ha azt legyűröd, utána már könnyebb :)
2017. szept. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Inkább menj Szegedre, vagy a Semmelweis egyetemre, az színvonalasabb képzést ad, és az ottani diplomát is jobban elfogadják, ha elmész dolgozni.
2019. jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!