Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Idén érettségizem, hova...

Idén érettségizem, hova menjek továbbtanulni? (műszaki képzés)

Figyelt kérdés
Mechatronikára szeretnék menni, és 2 lehetőségben gondolkozom, de nem tudom eldönteni hogy melyik helyre menjek: Szegedre, vagy Pestre az Óbudaira. Szeged mellett az szól, hogy van lakásunk itt, illetve Pestre nem igazán szeretnék "lakni", zsúfolt, koszos. Az OE viszont jobb képzést nyújt úgy halottam mint a szegedi. Nem tudok dönteni mi a fontosabb. Szerintetek?

2017. jan. 8. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
ahova elég pontot kapartál össze :D
2017. jan. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mindkét helyen minimum ponthatár van, úgy gondolom hogy el fogom érni, most nem ez itt a kérdés :)
2017. jan. 8. 18:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem én a helyedben inkább Szegedre mennék. Akkora szakadék nincs a hazai képzések között, nem (sokkal) értékesebb az OE-s, mint az SZTE-s diploma. A szakmai hozzáértésed és úgy a karriered általában azon fog állni, hogy te mennyire teszed bele magad, mennyire érdekel a terület, mit hozol ki a képzésből. Mondom ezt, mint az OE-n BSc diplomát szerzett, de évek óta dolgozó mérnök.
2018. febr. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!