Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tanulhatok gimnáziumban...

Tanulhatok gimnáziumban haladó angolt, kezdő némettel, ha eddig csak németet tanultam?

Figyelt kérdés
Az egyik gimiben, amit meg fogok jelölni kötelező a haladó angol, ezért először lemondtam a suliról, majd rájöttem, hogy még jobb is lenne. A nyelvtudásommal nincs baj. Lehetséges valahogy?

2017. jan. 9. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

A haladó angolt nem egyszerü nulláról elkezdeni, mert hiányozni fognak az alapok, azt mindenképpen be kellene pótolni!


A kezdö németnek meg semmi jelentösége, mert a két nyelv elég eltérö.

2017. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! A nyelvtani részét mindenképpen bepótolnám nyáron.
2017. jan. 9. 09:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Bocs, de mikortól kellene az angolt kezdened? Mert ha csak a jövö tanévtöl, akkor megérné már most elkezdeni az alapszintet és nem a nyelvtant tanulni külön - mert annak az égvilágon semmi értelme -, hanem rendesen végigtanulni az egészet.
2017. jan. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyjából megértek egy angol szöveget, szoktam fordítgatni is filmeket-játékokat-zenéket, nem ez volt a kérdés, hanem, hogy átmehetek-e simán, esetleg írnom kell valami tesztet, stb. A nyelv részével nincs gond, maximum nyáron ráfekszem a nyelvtanra, és kész.
2017. jan. 9. 12:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!