Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a szegedi...

Mi a véleményetek a szegedi Piarista Gimnáziumról?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz a tanulás, a nyelveket milyen jól oktatják, a közösség, a tánárok stb...

#nyelv #szeged Piarista
2017. jan. 9. 19:10
 1/4 BrekiX válasza:

Én ide járok,bár még csak most leszek 9.-es,de 7.-ben,8.-ban is ide jártam,így csak az eddigi tapasztalataimmal tudok szolgálni.

A tanulás eddig számomra egyáltalán nem volt nehéz,habár elég könnyen tanulok,szinte csak átolvastam. Viszont szerintem ez 9.-től nehezebb lesz.

A nyelveket jól oktatják tudtommal,én jelenleg angolt tanulok,azt egész jól tanítják,9.-től 2. nyelvet vehetünk fel,hogy középszintűt tegyünk le belőle.

A tanárok jó fejek,nyilván van egy-két kivétel.

A közösség remek,az osztályközösség illetve az iskolai közösség is. Nyilván attól függ,milyen osztálytársakat kapsz.

Van egy nagy udvar tele lehetőségekkel,játékokkal,pályákkal,viszont vannak néha misék,amikre kötelező elmenni. (vagy igazolást adsz be)

2017. aug. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van kötelező úszás?
2018. márc. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, 9.ben és 12.ben. De ha lány vagy, minden 4. Héten megúszhatod :D
2018. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És csak kb 10 alkalkalom évente
2018. márc. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!