Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a matek érettségiről?

Vélemények a matek érettségiről?

Figyelt kérdés
Szerintetek lesz botrány belőle?
2010. máj. 4. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne belőle botrány? Azért mert egyesek nehéznek érzik, attól még nem fognak újat íratni, vagy megváltoztatni a ponthatárokat. Ez van, aki most írta az így járt. De gondoljon arra, hogy a többieknek is olyan nehéz volt, mint neki.
2010. máj. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Csak olyanok válaszoljanak akik írtak ma kösszi!
2010. máj. 4. 21:43
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Én ma írtam,de botrány miért lenne?Tényleg nehéz volt mint a többi,de meg lehetett oldani valakinek.Jó mondjuk én nem tudtam.Nem szivárogtak ki,minden rendben volt.
2010. máj. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mellesleg a 18. feladat C részén kívül mindent meg kell elvileg tudni oldania mindenkinek.
2010. máj. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
primitív volt.
2010. máj. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem az érettségi a botrány, hanem a középiskolai matematika tanárok munkája botrányos! Tisztelet a kivételnek! Még a jó tanuló gyereket is magántanárhoz kell hordani, hogy meg ne bukjon , mert a tanára olyan szórakozott, hogy összekeveri az osztályokat és nem a megfelelő dolgozatokat íratja meg velük! Számos ismerősöm panaszkodik..... Mindenkinek szinte csak a matekkal van gondja. Mindenki csak matekból hülye? Érdekes!
2010. máj. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Remélem a 2-es meglesz!! A többi meg nem érdekel!!! Egyébként nálam is csak a matekkal van a gond! Mindenből 5-ös vagyok!! Matekból meg bukdácsolok! Sajnos!!! Ez van!!
2010. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tényleg az oktatással van a gond...
2010. máj. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nem volt nehéz az érettségi, főleg az eleje pofátlanul könnyű volt. A hosszú feladatoknál a valszámos a szopatás volt, mert nagyon sok helyen ezt egyáltalán nem tanítják, nekünk is valószínűség számítás néven csak kombinatorika volt, visszatevéses mintavételről nem is hallottunk órán :S
2010. máj. 5. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Én tavaly írtam, de az idei érettségi feladatsorokat is átnézem, szerintem, ha megnézed a tavalyi feladatsorból a kabátos feladatot, az veri a ti összes feladatotokat. Semmi nehéz nem vold az idei feladatsorban, nyávogtok, mert elb@sztátok... Egyébként nem volt kötelező a 18-ast választani, a két másikat is választhattad volna.
2010. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!