Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lenne esélyem? Eötvösbe?...

Lenne esélyem? Eötvösbe? Madáchba? Babitsba?

Figyelt kérdés

Az alábbi iskoláknál mindegyik a Budapesti

Szóval a kérdésem:Esélyem lenne e bekerülni ezekbe a sulikba ha...

Az Eötvösbe,Babitsa: 50vitt pontból 46,5et viszek illetve a központit átlagra 83pontra írom meg

Madachba ha...

70ből 64

Illetve ez Eötvösnek van egy külön jelentkezési lapja ahova okleveleket stb...lehet beirni na nekem az a hely nem eleg mivel nagyon sok jelentosebb versenyen indultam...országoson,területin,kerületin(nem felvágásból)

Amugy mindegyiken a humán szakot jelöltem meg mert az az erősségem.

A tanulással nincs bajom,sőt szeretek is tanulni,olvasni,sportolni

A nagy álmom az Eötvös lenne ahova a nagybátyám is járt,de nem tudom,hogy egyáltalán szóba állnának velem ezekkel a pontokkal....

A válaszokat előre is köszönöm!

14/L



2017. jan. 11. 20:05
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Szia! Én Eötvösös vagyok ;)

A vitt pontszàmaid egèsz jòk, ès ha az ìràsbelid tènyleg jòl sikerül, akkor a szòbelin màr nincs mit nagyon elrontani :)

Szòval a leírtabòl elèg jò esèlyed van. Remèlem sikerül, szurkolok. Ha bàrmi màs kèrdèsed lenne, nyugottan írj privàtba ;)

2017. jan. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Szerintem simán bekerülsz a humánba.Milyen sulikat jelölsz meg? Es milyen tagozatot(kat)jelölsz meg az Eötvösön belül?
2017. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Bogi11 ***** válasza:
100%
Az én gyerekem 50pontot visz, és 82-t írt. Mindegyik tagozatot megjelöli. Vajon mi lesz idén a behívási ponthatár a tagozatokra. 2 éve a matekra nem hívták volna be, tavaly igen. Az idén könnyebb volt , mint a tavalyi, így valószínűleg magasabb pontszámok lesznek.
2017. febr. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Es a gyermeked melyik tagozatra szeretne menni?
2017. febr. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Bogi11 ***** válasza:
A haladó német Nyeken kívül mindegyiket. :) Nagyon szeretne bekerülni. És igazából tényleg sok minden érdekli, amit talán az is jelez, hogy 41+41 pontot írt. Azért orvos, vagy vegyész biztosan nem lesz! :)
2017. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Bogi11 ***** válasza:
Kérdezőnek vajon hogy sikerült a felvételije??
2017. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Bogi11 ***** válasza:

Ixa, te melyik tagozatra jársz? Mesélnél róla egy kicsit?


Ha emlékszel még a szóbelidre, akkor nagyon nagy segítség lenne, ha elmondanád a tapasztalataidat.

2017. febr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok :) nekem 86pontom lett :)

46 magyar 40matek :) Remélem felvesznek.

2017. febr. 18. 17:49
 9/12 Bogi11 ***** válasza:

Akkor még jobb is lett, mint amire számítottál. :) Gratulálok!

Biztosan behívnak mindenhova szóbelizni. Sok sikert!

2017. febr. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) Remélem mindenkit felvesznek oda,ahova szíve szerint vágyik :)
2017. febr. 19. 15:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!