Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Könnyű bekerülni a Raoul...

Könnyű bekerülni a Raoul Wallenberg Szakközépiskola részébe?

Figyelt kérdés
2017. jan. 12. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem könnyű. Legalábbis én 10 éve jelentkeztem oda és akkor volt össz-vissz 48 pontom központin. Ráadásul azt hiszem nem is elsőnek jelöltem meg, hanem 2.-nak.
2017. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mennyi az átlagod?
2017. jan. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kell oda szóbelizni?

Vagy elég megírni a központit?

2017. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem volt szóbeli akkor. Nekem 3.5 +/- pár tized volt az átlagom. Középiskolai évek alatt is. Nem gondolom magamról hogy zseni lennék, de lehet csak sz*rtam a jobb teljesítményre és elég volt Ennyi, de ott szerintem még egy tőlem gyengébb is tud teljesíteni. A kitűnő tanulók meg Úgyis máshova mennek.


Én úgy gondolom hogy teljesen átlagos a suli. Senkitől nem várják el, hogy atomfizikus legyen.

2017. jan. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A Petrovicsot (tanárnőt) ismerted?

(vagy később ment oda)

2017. jan. 12. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nektek ki tanította a pszichot ?
2017. jan. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azt hiszem Bányai Veronika(a keresztnév tuti, a vezetéknévben mar nem vagyok biztos). Petrovics nevű tanár egyáltalán nem dereng.
2017. jan. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a sok választ!! Annyit még segítsetek már hogy aki pl oda árt,vagy jár,mesélne nekem hogy milyen a szociális tagozat? ott miket tanulnak? :) Előre is köszi
2017. jan. 17. 19:15
 9/11 anonim ***** válasza:
ugyan azok a tárgyak vannak mint általában középiskolában. ezen felül van pár szakmai tárgy, pszichó, elsősegélynyújtás meg ilyenek.
2017. jan. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#3 válaszoló, nincsen szobeli, csak a jegyeket nezik, illetve a kozpontit!

Kerdezo: en több felé véleményét hallottam róla,50-50 arányban, rossz es jo is. Pedagogiat jeloltem!😊

2017. márc. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!