Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyi Nagy Lajos...

Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium vélemény?

Figyelt kérdés
Sokat kell tanulni? Jófejek a tanárok/diákok? Megéri odamenni?

2017. jan. 14. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
73%
Tanulni kell,mint mindenhol,de nem szakadsz bele.A kozossegek nagyon jok,foleg ,hogy nem csak az osztalyon belul baratkozol ,hanem mondjuk az egesz evfolyammal.Nagyon sok aranyos tanar van,mindig megkerdezik mikor irjuk a dogat,de van egypar rossz is,de hol nem?En nagyon szeretem,teljesen mas az eletem miota oda jarok.
2017. febr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
73%
Ez a második évem itt, nagyon szeretem. :D Nem tudom melyik osztályba jelentkeznél, én a természettudományos részen vagyok. A tanárok többsége normális és az osztályközösség is. Őszintén szólva talán minden osztályban van 2-3 olyan ember akik nem illeszkednek be, de ha az ember nem zárkózik el másoktól, akkor nincs semmi gond. Tanulni kell, vannak rosszabb hetek, mikor több dogát írunk, de túlélhető.
2017. febr. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!