Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » S. O. S Ha nagyon lebetegszem...

S. O. S Ha nagyon lebetegszem a központ felvételi napjára?

Figyelt kérdés

Segítsetek kérlek szépen!!!


Tehát ha nagyon megbetegszem a központi felvételi napjára,úgy,hogy az ágyból nem bírok felkelni,és viszek az illetékesnek orvosi igazolást erről,akkor ugye még a pótfelvételi időpontjában megírhatom?



2017. jan. 15. 23:30
 1/3 anonim válasza:
100%
Igen. De nem ajánlatos lebetegedni. A pótfelvételi mindig nehezebb... Van még 1 heted szedj C-vitamint, teázz és akkor jársz a legjobban, ha 21-én elmész, megírod és túl vagy rajta. Szurkolok!:) Szurkolj te is nekem😂😄
2017. jan. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem éri meg, hidd el!!

Sokkal nehezebb a pótfelvételi.

Csak tényleg annyit tudsz csinálni, mint amit az első leírt.

Szurkolok nektek:)

2017. jan. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszod!🙄

Sajnos nem önszántamból betegedtem meg,és valószínűleg,tényleg nem fogok tudni kikászálodni az ágyból,de akkor remélem tényleg engedik,hogy a pótfelvételi napján írjam meg!

Sok sikert neked,szorítok érted,légy ügyeske!💓

Ui:szoríts értem,jól fog jönni a drukk!😅

2017. jan. 15. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!