Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 2017-es központi felvételi-Csa...

2017-es központi felvételi-Csak nekem sikerült ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Tudom h rengeteg ilyen kerdes lesz meg a mai nap folyaman de nekem ez nagyon fontos. A magyarom kb. 37 a matekom 20 lett :(... Kb. 70 pontra szamitottam :(... Az erdekel h csak en rontottam el vagy mindenkinek nehez volt? Azt hiszem a Kölcseyt elfelejthetem... Nektek milyen lett? Es hova szeretnetek menni?

2017. jan. 21. 13:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Nekem is kb. ilyen eredményeim lesznek.

Én 60 pontért mentem, de nem lesz meg szerintem.

Viszont kitűnőt viszek tovább, és ahova megyek nézik a jegyeket. Szóval meg lesz remélem, mondjuk engem valahogy nem érdekelt a felvételi, nem is izgultam. Egyedül vagyok ezzel?

Amúgy Debrecenben a Mechwartba szeretném, ha felvennének.

14/L

2017. jan. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
13%
Sajnos az én lányomnak se sikerült jól, szerinte. (6 osztályost írt) Viszont érdemes összehasonlítani a 6 és 8 osztályos feladatlapokat. (Matek) A nyolcadikos jóval könnyebb. Azt simán megírta volna jóra.
2017. jan. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
0%

tavaly felvételiztem, megnéztem a feladatokat, megoldottam, és a matek viccesen egyszerű volt. A tavalyi ennél sokkal rosszabb volt, ha ez neked nehéz.

A magyar viszont tényleg egy fokkal nyelvtanosabbra sikerült mint tavaly

VISZONT

egy kérdés: valaminek az ötödrész az 1/5, igaz?

Mert a javítókulcsban 1/4-et írnak.

Bár lehet csak én vagyok egy komplett idióta :'D


Nem csináltam meg magyarban a fogalmazást, matekban pedig az utolsó feladat megoldókulcsával szembeni fenntartásaim végett nem számítottam bele, így 74/83 pontom lenne ha idén felvételiztem volna. Ha a mateknál a javítókulcs rossz, 81/90 pontom lenne.

Kis mázlisták vagytok ti azért, hogy ilyen egyszerű feladatokat kaptatok :'D

2017. jan. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim válasza:
77%

Nekem a matek max 20,a magyar 40...

92 hozott pontom van...Vácon a Boronkayba szerettem volna menni de tuti nem vesznek fel,pedig a matekot kétszer számolják... :(

2017. jan. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 Szimivoltam válasza:
91%
De könyörgöm itt írják a 9.-es meg felsőbb éves tanulok,hogy ok simán megírtak volna ezt az idei hangsulyozom 8.-os lapot.Lehet ha most 8.-os lennel es nem 9.-es vagy nagyobb akkor talán nem lenne neked sem annyit könnyű!
2017. jan. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekem az a válasz tetszik, hogy a hatodikos nehezebb volt, mint a nyolcadikos.

Lehet azon a szinten nehezebb volt, de azért nehogy már a hatodikos feladatsorban kilencedikes tananyag legyen.

Mivel valószínűleg erre gondolt a kedves szülő, mikor azt írta, hogy ,, Azt simán megírta volna jóra".

2 év lemaradással simán megírni jóra, olyan anyagból, amit még nem is vettek...minden tiszteletem!

2017. jan. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
36%
Maximálisan egyetértek szimivoltammal.Hallod 9.es vagy még jó hogy 40 pont fölött írtad amúgy pedig tavalyihoz képest sokkal nehezebb volt szóval fogd be a pofád és ne irogassál hülyeségeket
2017. jan. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:

Én is elrontottam,matek 21 kb, magyar meg 27 fogalmazás nélkül...

Én is már csak álmodozhatok a Jedlikről..... :(

2017. jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
30%

Nehezebb volt, mint tavaly?

Vicces.

Fogjam be a pofám és ne írogassak hülyeséget? Ember, te eszednél vagy? Hidd el, marhára nem természetes hogy ELŐKÉSZÍTŐSKÉNT, ismétlem, előkészítősként, ahol konkrétan a nyelveken kívül semmi új anyagot nem tanulunk, vagyis ugyanazon a szinten vagyunk matekból, mint egy nyolcadikos felvételi előkészítő nélkül megírjuk ugyanannyira, mint tavaly. Sőt. Bár nekem tavaly is jobb lett mint az átlagnak, eléggé rossz azt olvasni, hogy a tavalyi könnyebb volt. A magyar igen. De a a matek nem. Pontosabban. Az is könnyebb volt ha úgy nézzük, hogy otthon írtátok meg. Nekünk azért tűnt nehezebbnek, mert élesben kellett megírnunk. Ugyanez a helyzet a tietekkel. Azért érzitek nehezebbnek, mert nem otthon, kényelmesen írhattátok meg, hanem ez már tényleg tétre ment.

Viszont igazán értelmezhetné más is a szöveget, mielőtt "belepofázik"

2017. jan. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Én a matekot elrontottam,olyan 25 pont körül lesz,a magyar ment,40-45 pont körül lesz
2017. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!