Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek hogy sikerült a központi...

Kinek hogy sikerült a központi felvételi? Szerintetek is nehéz volt a matek? Hány pontra számítotok?

Figyelt kérdés
Én a magyart és a matekot összeadva körülbelül 57-60 pontra számítok. Jobbat szerettem volna írni, sajnos nem jött össze.

2017. jan. 21. 13:59
 1/4 anonim válasza:
Nekem szerintem ilyen 60-65 pontos lesz. Te hova szeretnél menni?
2017. jan. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

tavaly felvételiztem, megnéztem a feladatokat, megoldottam, és a matek viccesen egyszerű volt. A tavalyi ennél sokkal rosszabb volt, ha ez neked nehéz.

A magyar viszont tényleg egy fokkal nyelvtanosabbra sikerült mint tavaly

VISZONT

egy kérdés: valaminek az ötödrész az 1/5, igaz?

Mert a javítókulcsban 1/4-et írnak.

Bár lehet csak én vagyok egy komplett idióta :'D


Nem csináltam meg magyarban a fogalmazást, matekban pedig az utolsó feladat megoldókulcsával szembeni fenntartásaim végett nem számítottam bele, így 74/83 pontom lenne ha idén felvételiztem volna. Ha a mateknál a javítókulcs rossz, 81/90 pontom lenne.

Kis mázlisták vagytok ti azért, hogy ilyen egyszerű feladatokat kaptatok :'D

2017. jan. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem az idei matek átlagos nehézségű volt, egyszerűen csak nem vagyok jó matekból, azért nem ment. Sokan azt mondták, hogy nagyon nehéz volt, ezért kérdeztem.
2017. jan. 21. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 82 pontom lett.
2017. jan. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!