Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ilyen pontszámokkal felvesznek...

Pasztendorf Anna kérdése:

Ilyen pontszámokkal felvesznek a győri Révai gimibe? Tovább-lent.

Figyelt kérdés

Én ma felvételiztem kb. összesen 75 pontot írtam. Kitűnő vagyok. Egy négyesem volt tavaly év végén. Kicsit csalódott vagyok, mert a matekom nem annyira sikerült jól és nehéz is volt. Révai az álmaim iskolája.

U.i: Milyen a közösség és a tanárok?



2017. jan. 21. 18:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen pontszámmal már jó esélyed van, ne izguld túl. :) A közösség változó, de mindenki megtalálja a hozzá hasonlókat. A tanárok szintén változók, viszont legtöbbjük kedves és szívesen segít. Aki pedig azt állítja, hogy a Révait nem lehet külön tanár nélkül elvégezni, az hazudik. ;)
2017. jan. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!Kicsit megnyugtattál már én is kezdtek remènykedni hogy felvesznek.
2017. jan. 23. 06:32
 3/4 anonim válasza:

Szerintem van esélyed (nekem is ennyi lett...en is nagyon csalódott voltam) persze attól is függ, hogy a matek-magyar milyen arányban vannak és, hogy milyen szakra akarsz menni...

A közösség szerintem nagyon jó, rengeteg program van. Es amúgy mindenki azt hiszi, hogy "uuuuu revai ott mennyit kell tanulni" pedig rohadtul nem. En alig tanulok vmit... Tanárok többsége jofej, de azért vannak kivételek😂😂

2017. febr. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

hány pontod lett végül?

4 vagy 6 osztályosba mész?

remélem sikerült! :)

2017. febr. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!