Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Elrontottam a felvételit, de...

Elrontottam a felvételit, de nagyon. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elcsesztem a felvételit. Összesen 54 pontot írtam. Magyarból 39et, matekbol 16 pontot irtam.

Az 5 tantargy amit viszek: matek, kemia, magyar i es ny, tori es angol. Ezek kozul csak matekbol leszek 4es.

Meg hatra van a szobelim. Az Ady dramara akarok menni... Szobelim mindig is ugyes voltam, de ez az irasbeli nagyon gyenge lett...

Van eselyem szerintetek?

Bocsi a helytelen irasmod miatt, telon vagyok.


2017. jan. 21. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van. A budapesti Adyra gondolsz?

De egyébként jó hozott pontokkal és szóbelivel bárhova javíthatsz, ha mondjuk nem top20-as suliról van szó. A magyarod nem vészes, és dráma tagozatra nem hiszem, hogy kifejezetten az éltanulók mennek.

2017. jan. 21. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A debreceni Adyra gondolsz?

Mert akkor megnyugodhatsz, ismerek drámásokat, akik nem voltak ennyire jó tanulók, még 54 pontot se írtak, mégis bejutottak, benne voltak a végleges listában, ugyanis a legnagyobb súlya a szóbelinek van. A magyar felvételi pontokat pedig duplán számolják úgy tudom.

Nyugiiii!! A szóbelire koncentrálj!!

2017. jan. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!