Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A miskolci Kossuth Lajos...

A miskolci Kossuth Lajos gimnáziumban mit kérdeznek a pedagógiai szóbelin? És az ált. Tantervűhöz kell szóbeli?

Figyelt kérdés

2017. jan. 22. 19:43
 1/3 anonim válasza:

Kossuth honlapján val.színű fent lesz/van. Tavaj általánosra nem kellett szóbeli. Pedagógián tapsikálni kellett amit a tanár,énekelni egy népdalt (mindegy mit),verset mondani(mindegy mit),olvasni és elmondani mit olvastál,képről kellett mondani bármit ami eszedbe jut (pl

gyerekek nézegettek könyveket, vakvezető kutya), hangszeren játszani ha tudol(vagy lehet csak megkérdezték hogy tudol e). Hogy sikerült az írasbeli? Szerintem az többet számít és a 7. Év végi és 8. Félévi jegyek tán. Nem a Kossuth ba járok de tavaj már túlestem a felvételin. Ha van kérdésed írj nyugodtan.

2017. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavaly (ly)
2017. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én jelenleg is odajárok.Ha szeretnél valamit a sulival kapcsolatban kérdezni,írhatsz nyugodtan:)
2017. ápr. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!