Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik pesti gimit ajánlanátok?

Melyik pesti gimit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Alapvetően jó tanuló vagyok (most 4,8as az átlagom, tavaly évvégén és félévkor is kitűnő voltam), a felvételim is egész jól sikerült (a megoldó kulcs alapján 75-8 pont körül), a magyar különösen jól.

Szeretnék erős gimibe járni, olyanba ahonnét jó esélyekkel mehetek egyetemre. Sok nyílt napon voltam, sok helyről hallottam sokfélét (Leövey az egyik nagy esélyes), de még nem döntöttem el véglegesen, hogy mit jelölök meg, pláne nem, hogy milyen sorrendben. Szóval, így február 15-ig ki kéne találni valami konkrétabbat.

Elsősorban dráma tagozat, esetleg töri-irodalom ami még érdekel, sajnos nyelvekben nem vagyok annyira jó, a reál tantárgyakat meg inkább hagyjuk...:D

Szabadabb, lazább, jófej gimit keresek, ahol sok a színes program és jó az osztályközösség is. Szóval ahol van élet. :)

Köszi a válaszokat, megy a zöld kéz ;)



2017. jan. 24. 19:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!