Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Turizmus-Vendéglátás szakon...

Turizmus-Vendéglátás szakon csak 2felev van matek? (Debreceni egyetem) illetve tudtok olyan anyagokat küldeni amiből tanultok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 16:31
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
ne menj oda, mert ez egy büfészak
2017. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
26%
Turizmust csak pesti egyetemen érdemes végezni, máskülönben tényleg eléggé büfé :/ Egyébként igen, van Matek I. és Matek II., de ezenkívül vannak azért számolós tárgyak, pl.: statisztika, mikro, makro stb.
2017. jan. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Most miért kell lepontozni? Én elvégeztem a Debreceni Egyetemen egy szakot, kidobhattam a kukába az ott szerzett diplomát, mivel sehová sem jó. Ez elmondható az orvosin kívül minden karról. Rengeteg ismerősöm van BTK-ról, TTK-ról, Műszaki Karról, Informatika Karról, akik ott végeztek és mindegyikük nagyon megbánta, hogy annak idején Debrecent választotta. Nem lehet elhelyezkedni az itt szerzett diplomával, a munkáltatók első körben selejtezik ki az ilyen önéletrajzokat.
2017. jan. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
pfff ilyen kérdezőt... lepontoz mert nem tetszik a válasz... tudod mit, menj csak oda és tapasztald meg a bőrödön ;)
2017. jan. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó.. tévedés..:D Nem pontoztam le senkit sem. De legyél csak ilyen...,aztán ne csodálkozz,hogy semmire nem jó a itt szerzett diploma..,lehet benned van a hiba inkább :D
2017. jan. 28. 20:58
 6/9 anonim ***** válasza:
44%

Évente kismillió embert képeznek ki Debrecenben mindenféle szakon, mivel a színvonal teljesen nevetséges, nulla követelmények, csak az nem végzi el, aki nem tanul semmit.


Ne csodálkozz, hogy semmit sem ér az itt kiadott diploma, ez nem egyénektől függ.

2017. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
34%
Tavaly decemberben is végzett legalább 50 vegyészmérnök, júniusban 80-100 biológus, 50 geográfus, szerinted hol tud elhelyezkedni ennyi ember? Egyszerűen nincs rájuk szükség, főleg azzal a tudással, amit ott kapnak. Ugyanez elmondható a többi szakról is...kinek kell 100 turizmus-vendéglátásos meg 300 anglisztikás, amikor az országban még legalább 5 egyetemen képzik őket.
2017. jan. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm ... de nem ez volt a kérdés 😅:D
2017. jan. 29. 10:43
 9/9 anonim ***** válasza:

Tök király, hogy egyesek csak azt nézik, hogy hol szerezte az illető a diplomáját.

Úgy gondolod, hogy pl. egy fizikus, egy matematikus, egy jogász, egy hiányszakos tanár nem tud elhelyezkedni? Életbölcsességek a köbön.


Hogy (az elsők között) válaszoljak is a feltett kérdésre, gazdmatek I-II. biztosan van, segítettem már ottani diákoknak. De élek a gyanúperrel, hogy lesz más szépség is, mikmak, stat, ahogy az előttem válaszoló írta. Ha megkeresed a képzés követelményeit, biztosan találni fogsz tantárgyhálót, még egy ilyen egyetemen is van ilyen, mint a debreceni :)

(itt: [link] )


Amit ajánlani tudok :

1. járj be, előadásra is.

2. www.mateking.hu , gazdmatek 1-re biztosan jó (persze ez is fizetős már jobbára)

3. önszorgalom

4. ha végképp nem megy, szánj egy kis pénzt egy magántanárra, első-másodéves egyetemisták max 2000 forintot kérnek egy óráért, 2-3 óra alatt fel tudsz a segítségükkel készülni

5. szükséged lesz a középiskolai matematika bizonyos részeire, különösen a hatványozás az, ami nagyon kell.

2017. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!