Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van e esély bölcsészdiplomával...

Van e esély bölcsészdiplomával jól fizető állást kapni?

Figyelt kérdés
A szociológia,társadalmi tanulmányok,esetleg szabad bölcsészet,ilyenek érdekelnének.De szerintem nincs értelme azért elvégezni,hogy utána ne tudjak vele semmit se kezdeni.Meg szerintem,ha fel is vennének,akkor se lenne semmi motivációm tanulni,ha tudom,hogy ezzel csak valami betanított gyártósori munkára fognak felvenni..Szóval nem tudom,€'hogy jelentkezzek e ilyen szakra

2017. jan. 28. 02:18
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem gyártósorra fogsz menni egy ilyen végzettséggel. Az átlagnál valamivel jobban lehet vele keresni, viszont álomfizetést várni nem reális.

Sokan nem diplomás munkát végeznek, gyakori a pályaelhagyás, illetve gyakori az is hogy valaki továbbképzi magát jobb munkalehetőség reményében.


Ügyes ember bármire képes, viszont érdemes megfontolni a szabad bölcsészetnél versenyképesebb képzésre elkölteni azt a pár évet.

2017. jan. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!