Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik szakkal járok jobban...

Melyik szakkal járok jobban szerintetek?

Figyelt kérdés

Még nem tudom hogy melyik szakmát válasszam mivel van kettő is ami tetszik...


1-Műszaki liceum(informatika)-műszaki alapismeretek,hardver,alkalmazott informatika,oprendszerek,adatbázisok,programozás,halózati ismeretek


2-Mechatronika-CNC gépek vezérlése,mérés és automatizálás,Pc-vel támogatott 2D tervezés 3D modellezés


És egyedül nemtudok választani tetszik mindkét szak .... szóval a lenne a kérdés hogy melyik a keresetteb?melyik fizet jobban? melyiket éri meg kitanulni?



2017. jan. 28. 09:59
 1/2 A kérdező kommentje:
Ja igen elfelejtettem hogy ez szaksuliba mind 4 éves szak.. szerintetek kell még fősuli utána vagy ezekkel is el lehet helyezkedni?
2017. jan. 28. 10:01
 2/2 anonim válasza:
Az első általánosabb, elterjedtebb szakma szerintem. A második érdekesebben is hangzik én azt választanám. De nézz körül, hogy kb melyik mennyit keres, az sem utolsó szempont. Első sorban viszont az a fontos melyik keresettebb, én laikusként a 2.-ra tippelek! Álláskereső oldalakon nézz körbe. Sok sikert a felvételiben és számodra jó választást kívánok!
2017. jan. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!