Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 60 ponttal hova van esélyem...

60 ponttal hova van esélyem bekerülni?

Figyelt kérdés

ez csak az írásbeli. jó tanuló vagyok az 50 ből 47 ponot viszek a bizivel. angolból fogok szóbelizni illetve magyarból. nagyon szeretnék bekerülni valamelyik budapesti gimnáziumba. melyikbe lehet esélyem? az összes gimnázium pesten található.

1. Kölcsey Ferenc G.

2. Könyves Kálmán G.

3. Váci Madách Imre Gimnázium

4. Dunakeszi Radnóti Miklós Gimnázium

5. Babits Mihály G.

6. Xantus János G.

7. Színyei Merse Pál G.

8. Ady Endre G.



2017. jan. 28. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, a Kölcseybe be fognak hívni szóbelire, de felvenni viszont sajnos kevés eséllyel :( Pedig nem lett annyira rossz az írásbelid, csak nem kiemelkedő.

A Könyves is kérdéses, a Radnóti meg a Babits (ott is a szóbelire behívás meglesz, csak a felvétel nem tuti).

A Xantus, a Színyei, az Ady meg a többi, szerintem biztos meglesz a felvétel is :D


Sok sikert a szóbelikre! :D

2017. jan. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! :)
2017. jan. 28. 16:20
 3/4 anonim ***** válasza:
A Xantus fizetős -
2017. jan. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen tudom , hogy az.
2017. jan. 29. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!